1 / 2
LED Светларници 150W IP65 Highbay Light
3.400 МКД
Цената не е фиксна
3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД Светларници (Highbay Light), округла форма, врвен квалитет, за осветлување на поголем простор(1x150W=200m2) доколку биде монтиран на повисоко(работилници, хали и слично). Количина : 2. Јачина 150W, Заштита IP66, 6500K боја на светло. Цена 3400 парче.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот