1 / 1
LED Osvetluvac na fasada 20W 6500K IP65
1.500 МКД
Цената е фиксна
09.11.2021 21:23

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД Осветлувач на фасада. Должина 1 метар, заштита IP65, 6500K боја на светлина, 20W јачина. Цена 1500ден.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам