1 / 3
Briketi Visoko kaloricni
14.800 €
15.10.2020 10:02

Чаир / Скопје

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golemo i na malo.
100% Buka.
5.0 kWh/kg Energetska vrednost.
Cena za 1 ton: 14.800 denari

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078229498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам