1 / 3
Се продава парцела на патот за Попова Шапка
30 €
15.10.2020 11:40

Тетово / Тетово

Квадратура:

14000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела на патот за Попова Шапка со убав поглед кон градот.

Парцелата има 14000 м2 и има вода и струја може да се земе од трафостаницата до жичарата.

Цена 30 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам