1 / 2
Адаптер за APPLE - MAAGSAFE
1.500 МКД
Цената е фиксна
10.06.2022 12:43

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💡НОВО💡 💡НОВО💡 💡НОВО💡

🛑Адаптер за APPLE - MAGSAFE 1 / 85 watt
🛑Адаптер за APPLE - MAGSAFE 2 / 85 watt
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

POWER ADAPTER FOR 45W MagSafe

1490 МКД

Кабел за АДАПТЕР

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам