1 / 1
Se izdava pogon, magacin i upravna zgrada
1 €
15.10.2020 17:36

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

3500 m²

Fenix nedviznosti izdava vo krugot na poranesna staklara pogon pogoden za proizvodstvo (teska industrija) so sopstvena struja so povrsina od 1600m2.
Se izdava magacin od 3500m2. Odgovara za stovariste.
Se izdava upravna zgrada so povrsina od 500m2 so vkupno 17 kancelarii. Objektot e prizemje plus kat.
Ceni po dogovor.
Za povekje informacii na telefon 070/30 40 27 Zorica

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од: Претпријатие

Феникс недвижности
Потврден огласувач
070304027
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan vo Karpos 1

53000 €

Se prodava stan vo Centar 56m2

112000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам