1 / 12
Kamera
2.500 МКД
10.11.2020 06:13

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Kamera, odnosno izbor na modeli na wifi kameri koi nudat moznost za gledanje preku telefonot od sekade.
Podrzuvaat audio zvuk, nokjna vizija i alarm so izvestuvanje.
Cenite se zavisni od modelot

Ne dostavuvam po drugi gradovi
Bez Zameni

Kontakt isklucivo samo na VIBER 076665685

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам