1 / 2
Laser Printer Canon LBP 800
2.900 МКД
29.03.2021 12:33

Аеродром / Скопје

Се продава ласерски принтер Canon LBP 800. Принтерот е во одлична состојба, има тонер и usb кабел за приклучок.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070200919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам