1 / 8
Prodavam niva vo Falishe
60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2020 20:03

Тетово / Тетово

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam niva vo Falishe

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
dobrilasibinovska@gmail.com
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам