1 / 12
Apartmani
1.200 МКД
Цената не е фиксна
16.08.2022 13:36

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Izdavam apartmani za kratok i podolg period vo centarot na kavadarci , sekoj apartman e so sopstven toalet,mini barce(mini kujna, frizider,rerna)tv, wi-fi, dvor sopstven parking. Dokolku e na podolg period cenata e promenliva!!! Povelete!

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075313100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам