1 / 2
1200 M2 na pat za Grcija
12 €
Со вклучен ДДВ
28.07.2022 14:51

Битола / Битола

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Telefon za kontakt 075/899-260
Se prodava mesto 1200 M2 na 0.5 km posle Kravari na samiot pat za Grcija, granici so asvaltniot pat, rekata i pozadi mestoto e prugata.

Mestoto e izdignato nad nivoto na patot.
Pogodno za izgradba na objekt.
Ima voda od Strezevo.

Mestoto e pogodno za izgradba na objekt.

Telefon za kontakt 075/899-260

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
11111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам