1 / 4
Mercedes s320
2 €
Цената не е фиксна
25.10.2020 13:38

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

142 kw / 193 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata reg plateno se moze prevod ...moze cela za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078523634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам