1 / 3
kompjuter
21.000 МКД
16.10.2020 09:05

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

ima GTX 1050ti i5 7gen ima i ssd 250 gb

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Ognen
Потврден огласувач
71299777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам