1 / 3
Masa za 12 osobi
650 €
24.01.2021 07:51

Карпош / Скопје

Masa od edno parce drvo ,indiska -vid na drvo -tikovina,kombinacija so kovano zelezo
i 12 stolici

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Lidija
Потврден огласувач
077671235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам