1 / 6
Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec
150 €
Цената не е фиксна
10.08.2022 13:17

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

716 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec, 716 mkv so pogled nad Skopje. Placot e del od novata ekskluzivna naselba predvidena so dupot na opstina Karpos na padinite od toj del na Vodno, a na samo 3/4 km od centarot na Skopje.
Placot moze da se menuva so stan ili vo cenata da bide vklucen i avtomobil.
Cena 150 evra so moznost za dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071228399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам