1 / 2
Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m
2.000 МКД
Цената не е фиксна
11.10.2021 13:35

Аеродром / Скопје

Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m

Се продаваат јамболии во одлична состојба, црвена боја. Користени се неколку сезони и се чувани заштитени во чаршави.
Димензии 2,2 х 1,3 m, погодни за покривање на тросед.

* Цената е за 2 јамболии *

Контакт број: 070 871 290
Можете да контактирате и преку Viber и Whatsapp.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
070871290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам