1 / 12
VELOSIPEDI PEDALI
По Договор
09.05.2022 18:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PEDALI
PREMIUM QUALITY
. . .
PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VELOSIPEDI
MTB BIKE, ROAD BIKE, CITY BIKE
MATERIJAL:
ALUMINIUM
COMPOSITEN
STANDART LAGER
INDUSTRIAL LAGER
DOPOLNITELNA OPREMA I DELOVI ZA VELOSIPEDI
. . .
DOSTAVA DO ADRESA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

PREMIUM PRODUCT
Потврден огласувач
078222333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам