1 / 6
Kolichka za bliznaci
8.000 МКД
Цената е фиксна
10.03.2023 12:27

Битола / Битола

Kolichka za bliznaci
Koristena 1 godina
Kolichkata ima i zimski navlaki
0+ meseci

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Viktorija
Потврден огласувач
070565959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам