1 / 1
Jawa 350
1 €
Цената не е фиксна
03.11.2020 16:53

Струга / Струга

Марка:

Jawa

Вид:

Останато

Година:

1990

Модел:

350

Java 350 za delovi so dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
076437714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам