1 / 1
Фрижидер за замрзнување
2.500 МКД
Цената не е фиксна
16.10.2020 20:39

Аеродром / Скопје

Се продава користен фрижидер за замрзнување 420 л во исправна состјба.
тел за контакт. 078 300 687 Драги

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Драги
Потврден огласувач
078300687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам