1 / 1
Gamer laptop acer i3 so graficka geforce 940mx
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 14:18

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam nov laptop acer i3 so graficka geforce 940mx

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
079337844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам