1 / 3
Се продава швајцарски часовник LORENZ
1.500 МКД
Цената не е фиксна
01.11.2022 17:36

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава добро сочуван швајцарски часовник LORENZ. Работи на батерија.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
072260719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам