1 / 12
СЛИКИ НА КАНВАС ПЛАТНО
1 МКД
24.12.2020 14:02

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Сликите се принт на Canvas платно, со дебелина од 350 гр на m2. Материјалот е заштитен и отпорен на UV зрачење.
Платното е затегнато на дрвена подрамка ( блиндрам), со што се создава неповтролив 3D ефект.
=================================
Супер понуда:
- Изработка на слики и со Ваш дизајн!!
- Најразлични димензии според Вашите потреби
- Модели и цени во зависност од димензијата
Facebook-Урбан Маркет-Арт
=================================
Телефон 076 622 822

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Урбан Маркет
Потврден огласувач
076622822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам