1 / 4
Samsung S9 PLUS - KAKO NOV
260 €
Цената не е фиксна
04.05.2021 22:59

Гостивар / Гостивар

Марка:

Samsung

Модел:

S9 PLUS

Боја:

Purple

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam SAMSUNG S9 PLUS,mnogu socuvan bez nikakov nedostatok,raboti na site mrezi
Za poveke info na 078 595 422
Moze i na viber

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078595422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам