1 / 10
Se prodava ili menuva
10.500 €
Цената не е фиксна
17.10.2020 20:30

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel antara 2012 reg do 08 21 pom 75000 km .10500 evr.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075408947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам