1 / 4
Imt 539 dve baliracki dve senosobiracki sonce..
По Договор
09.11.2020 12:22

Пехчево / Берово

Se prodavaat dve sncinja-senosobiracki ispravni..Dve baliracki vo odlicna sostojba..Bez zameni samo kes..
Javetese kese dogovorime.
Cena po dogovor..
Za poveke info na ovoj br: 072-566-688.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам