1 / 1
SMART LED СВЕТИЛКИ
2.400 МКД
17.10.2020 23:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам водоотпорни (IP67) SMART LED светилки со WIFI контролер.
5 метри=50 светилки-2400ден.
За секои плус 5 метри се доплака 1500ден.Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Gorge
Потврден огласувач
070371446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам