1 / 2
PARKSIDE - Бургии за хилт за бетон
680 МКД
08.04.2021 14:33

Струмица / Струмица

Димензии:
- 1 х 5мм
- 2 х 6мм
- 2 х 8мм
- 1 х 10мм
- 1 х 12мм

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075234480
Испрати Е-маил до огласувачот

PARKSIDE - Јаже

590 МКД

PARKSIDE - Каменја за метал за бруселица 22,23мм

550 МКД