1 / 1
RAJSKI PLOD UNIKAT VO EVROPA
10 €
Цената е фиксна
01.05.2021 08:50

Виница / Виница

РАЈСКИОТ БОЖЕСТВЕНИОТ ПЛОД НА АРОНИЈА ОД РАЈСКАТА ГРАДИНА -ЕДИНСТВЕНО УНИКАТНО ( ВО ЕВРОПА) СОВРШЕНО БОЖЈО - ЧОВЕЧКО РЕМЕК ДЕЛО-ПЛОД..РЕД-БУЛ -ХРАНА-ЛЕК-МЕЛЕМ ЗА РАНИТЕ И ВОЗНЕС НА ДУШАТА ДАРИ .Рајскиот ( Боженствениот )плод на Аронија кој што е растен во Рајската Градина е уникатен плод кој што го создава самиот БОГ во заедништво со човекот.Во обичните градини-ниви и во природата растат човечки и природни плодови со слаба свест-Душа Рајските (Боженствените ) плодови се единствена реална храна за Душата на човекот со својата сила на Духот ја хранат и лечат целата Душа-срце и ум со светлина,сила,свест и најбитниот лек - Боженствена Љубов <3 075 / 200 -255 Матео

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Mateo
Потврден огласувач
075200255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам