1 / 12
VELOSIPEDI OPREMA
По Договор
29.04.2023 10:06

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

PEDALI
RFR CUBE
PREMIUM QUALITY
. . .
PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VELOSIPEDI
MTB BIKE, ROAD BIKE, CITY BIKE
MATERIJAL:
ALUMINIUM
COMPOSITEN
POLYCARBONAT
STANDART LAGER
INDUSTRIAL LAGER
DOPOLNITELNA OPREMA I DELOVI ZA VELOSIPEDI
. . .
DOSTAVA DO ADRESA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

PREMIUM PRODUCT
Потврден огласувач
078222333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам