1 / 6
Lap top ASUS K 53 E , i5 procesor 8 gb ram
15.000 МКД
Цената не е фиксна
01.01.2023 18:13

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Laptop ASUS model K53E, aluminiumsko kukiste,so i5 procesor: Intel (R) Core (TIM) i5-2410M CPU, 8 GB ram memorija, 500 Gb hard disc i grafika: Intel HD Graphics 3000. Instalirano ima Windows 10. Baterijata ne drzi, raboti na polnac i moze da se vidi vo sekoe vreme.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

GGG
Потврден огласувач
078242567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам