1 / 5
Ranec protiv krazba
900 МКД
Цената е фиксна
03.09.2021 16:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ранец против кражба
Скриени патенти и џебови
Отпорен на сечење
Интегрирана порта за USB-полнење
Оптимален биланс на тежина
Водотпорна на вода ткаенина
Осветлување на безбедносните ленти
Простори за докажување на шок
Одговара на таблет од 25cm и на лаптоп 40cm
Бои:Црвена црна плава сива и розева

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Школски прибор / Ранци и торби

Се продава од:

Online prodazba
Skopje
Потврден огласувач
070686516
Испрати Е-маил до огласувачот

Ultrasonicen ured za zivotni

999 МКД

Garderoba za skladiranje

1400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам