1 / 8
Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2
9.000 МКД
Цената е фиксна
06.05.2022 11:10

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул.Моински Пат б.б Гевгелија

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 35м2
Kомплетно e опремен со нов мебел.Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 35m2/9000 денари месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јован 070218183

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам