1 / 4
Odlicen Intel® Processor G2020, 2.9GHz
1.200 МКД
Со вклучен ДДВ
27.09.2022 01:37

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Prodavam Intel® Processor G2020, 2.9GHz, socket 1155, 3M SmartCache, 55W. Raboti super, bez nikakvi mani i zabeleski.

Koristen e 3 godini.

Prakjam po KARGO niz cela Makedonija!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
076481481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам