1 / 2
Masina, poveke namenska za zelencuk, meso i dr
230 €
02.02.2023 11:44

Прилеп / Прилеп

rezacka polovna za zelencuk (zelka,morkovi, cveklo i dr) ima i dodatok za melenje na meso.
Namena za menzi i restorani

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

ilko
Потврден огласувач
070913081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам