1 / 11
Velosipedi !!!
По Договор
11.05.2023 09:27

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Velosipedi uvezeni od svajcarija , polovni
Povekje modeli (maski,zenski,city,road)
Velosipedite se vo odlicna sostojba
Kontakt telefon 071510210

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

NT
Потврден огласувач
071510210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам