1 / 8
Opel Corsa c VO ODLICNA STOSTOJBA
1 €
19.10.2020 21:56

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava OPEL CORSA C
Kolata e vo odlicna sostojba
Klima , centralno ,komandi na volan , sportski model

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
072276571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам