1 / 4
ЕКСТРА ЧЕВЛИ ЗА СНЕГ
600 МКД
Цената не е фиксна
28.12.2021 19:31

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Црна

Се продаваат малку користени чевли за на снег, водонепропусни, марка Copperminer. Унисекс модел, може за момче или девојче. Големина 39. Цена по договор.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Rozita
Потврден огласувач
071257157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам