1 / 4
NOVI Brend italijanski baletanki br.36 MINOZZI MILANO
600 МКД
Цената е фиксна
07.11.2020 12:14

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

36

Боја:

Црна

Novi brend kozni baletanki Minozzi Milano broj 36
Meka kvalitetna koza vnatre nadvor
Kupeni vo stranstvo 70 evra
Cena 2000
namaleni na 1000 den
Posledno namaluvanje 800
Denes samo za 600 pobrzajte

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам