1 / 1
Se izdava iznajmuva deloven prostor dukan
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2022 08:55

Демир Капија / Неготино

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Dukanot e vo blizina na opstinata
na najfrekvetno mesto
Ne e ureden mozi da
se uredi (plocki kupatilo magacin)
spored potrebite na zakupecot
Kvadraturata mozi da se prilagodi spored potrebite od 30m2 do 100m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Filip
Bitola
Потврден огласувач
075349236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам