1 / 1
Atraktiven plac na Kacanicki Pat (Jadranska Magistrala)
35 €
21.10.2020 13:35

Карпош / Скопје

Квадратура:

5635 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava plac na kacanicki pat

5635 m2 !!!
cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Joey
Потврден огласувач
070220059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам