1 / 2
Masicina IKEA
700 МКД
Цената е фиксна
27.12.2022 12:31

Прилеп / Прилеп

Masicina IKEA
700 den
55x55
45cm visina
Tel: 070339204

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

bobi
Goran Minoski 16 a
Потврден огласувач
070339204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам