1 / 3
Masina mashina za doner
50 €
02.04.2022 16:06

Струга / Струга

Masinata e ova na slika,za podetalno javetese .moze i zamena

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Motor mashina v501m

2500 €

Elektromotor trofazen

2000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам