1 / 6
BMW 320d 2005
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 15:40

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e proizvedena 2005 so 6 brzini 150 konja so ponoviot motor na nea ima izvrseno kompleten servis registrirana vo super sostojba polna so oprema
El.prozori napred I nazad
Tempomat
Esp
Senzori za nazad
Klima
Greaci na sedista
El.retrovizori
El.soncev krov
4 novi zimski gumi
Servis komplet ulje,filtri
Registrirana so zelen karton do juni 2023 moze zamena so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
078291051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам