1 / 3
Se prodava kuca
145 €
19.11.2020 13:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

187 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

187 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul.Baltepe 19

Se prodava stara kuca na mirna lokacija,kucata se naodja vo stariot del vo tetovo vo blizina na restoran bela mija,celata parcela na kucata e 187 kv

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078338208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам