1 / 1
Aparat za kafe
3.500 МКД
13.05.2022 14:57

Скопје Центар / Скопје

Se prodava mnogu kfaliteten aparat za kafe AEG electrolux malku koristen i e vo besprekorna sostojba!

Za poveke info. tel. 070/713-145

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

burim
Потврден огласувач
071370008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам