1 / 2
Kameri po ekstara ceni.
150 €
21.10.2020 22:52

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Se prodavat visoko kvalitetni kameri po naj povolni ceni prifatlivi za secij dzeb i vrven kvalitet na istite.Imame poveke vidovi na kameri poveke info na telefon 075-904-423.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070111333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам