1 / 8
UKRASEN MERMEREN KAMIN
7.000 МКД
21.10.2020 23:53

Куманово / Куманово

Dekorativen kamin izraboten od kvaliteten mermer,mnogu socuvan bez nitu edna grebnatina

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Маневски Марјан
Потврден огласувач
070313957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам