1 / 2
Top kompjuter za rabota vo kancelarija I od doma
55 €
Цената не е фиксна
25.05.2021 19:24

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

Kompjuteri po 80 eur so EKRAN komplet
PO 4GB RAM
Kompletno sreden za koristenje
WIN 10
MICROSOFT TEAM
MICROSOFT OFFICE

55 eur BEZ EKRAN TASTATURA MOUSE

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078500006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам