1 / 8
VW PASSAT 2.0 TDI
2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2020 11:48

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Passat 2.0 TDI
2007 god
Navigacion sistem
Parking senzor
Senzor na brisaci
Servisiran vo odlicna sostojba
Ne carinet donesen od DE
3000€ so moznost za dogovor

Kontakt - Stojance 071 219 524

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам